Пятница, 17.05.2024, 21:30
Приветствую Вас Гость | RSS
SITE LOGO
Главная страница | Iubirea,iubirea...adika despre ea! - Страница 2 - Форум | Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Форум » Relatii » LoVe » Iubirea,iubirea...adika despre ea! (Iubirea)
Iubirea,iubirea...adika despre ea!
DuLceaTsIKaДата: Пятница, 30.03.2007, 17:55 | Сообщение # 1
Лейтенант
Группа: Модераторы
Сообщений: 44
Репутация: 4
Статус: Offline
IUbirea...pina la un timp nu stiam ce e ea...as vrea sa opresc timpul,sa fac ceea ce trebuia sa fac cu un an in urma ...
Viatsa e dura...sau pur si simplu e frumoasa...deci s aincep sa povestesc ce am pe suflet!
Intr`o seara de toamna...era o serata la noi in liceu,unde Costea baiatul de care am sa va povestesc,am petrcut acea seara impreuna,la scoala,apoi la disco..apoi m'a condus acasa...a fost super...insa ceva ma oprea...parca imi spunea sa`l sarut..dar nu am putut..la scoala ne vedem des,incepusem sa`l plac...Si iata ainceput totul...el cu priviri,si eu deasemenea...e dificil probabil sa te gindesti,insa NOI NU PUTEM FI IMPREUNA...traim in lumi diferite,el e inkis,eu sunt o fire mai dezghetsata....si iata asa...zilelle astea am gasit la el in telefon sms`uri de la alta fata...ce pot sa zik? am plins...pe urma mi-am zis sa`l uit...

voi ce zicetsi sa fac? sad


Prinde-ma daca potzi. ;)
 
BANDITKAДата: Пятница, 30.03.2007, 19:30 | Сообщение # 16
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 370
Репутация: 5
Статус: Offline
eeehee.. las-ka trece=))
 
mulata4ikaДата: Пятница, 30.03.2007, 20:36 | Сообщение # 17
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 41
Репутация: 2
Статус: Offline
stiti ce cred eu despre toate aceste ,,iata daca tu spui ca sunt multi baeti din scoala ce iti atrag atentie si nu stiu mai ce,,dar la acesta teai oprit ,,asta poate fi numai din 2 cauze ,,1)ca el nu vrea sa te sarute si nu prea iti arat ce simte ,,si aceasta foarte tare poate atrage o fata cind ea este respinsa,,,,,,,,si sa zica ca e inebunita dupa el,,,sau2)inseamna ca daca teai oprit la el atunci asta poate sa insemne ceva ,,poate chiar e o sansa sa iti construeti o mare iubire dar numai ca asta va fi cu timpul daca el intradevar te merita,,,,,,,dar ceia ca mai exista o fata in viatsa lui asta inca nu inseamna nimik,,si daca el intradevar tine la tine atunci cu timpul isi va da seama ca tu estu unika si la tine se va intoarce cum nai da,,,,,,si ca el sa inteleaga ca intradevar te iubeste sau mai stiu eu ce sentimente are spre tine ,,va intelege numai atunci cind tu vei incepe putin sal respingi si va intelege ca fara tine ii greu,,si inca ceva oamenii cind pierd isi dau seama!!!!!!!!
asa ca succes!!!!!!!!!!!!fa treaba ,,si ascultati inimioara !!!!!!!! nu te uita tu la altele,,sa vezi ca totul va fi ciki puki1
hai daca ceva mai scrie ,,iti voi spune sfatul meu daca iti va fi cumva de folos ma bucur
hai si nu plinge din cauza aceasta ca noi stim ca sintem prikolinie,,si nimeni nare voie sa ne faca vreun rau!!!!!!!hai team poopat ai grija de tine biggrin
 
BANDITKAДата: Пятница, 30.03.2007, 20:42 | Сообщение # 18
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 370
Репутация: 5
Статус: Offline
IA SHI PADRUGA ZVIZDOASA!! NU I-O FOST
JALE DE TIMP,CUVINTE,SHI SFATURI.
RESPECT CROSHCA. SHI CEIA CE AI ZIS
KA NIMENI NU ARE VOIE SA NE FACA VRI-UN
RAU SAU SA SE PRICALEASCA DE NOI, AI
AVUT PERFECTA DREPTATE!! NOI SUNTEM
CELE MAI CELE MAI.. LASA SA MAI CAUTE DE
AESTEA. POOP ALIN4IK , P00P DULCEATSO!! love
 
mulata4ikaДата: Пятница, 30.03.2007, 21:04 | Сообщение # 19
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 41
Репутация: 2
Статус: Offline
si eu te poop ,,mumusica lu tata! smile

Добавлено (30.03.2007, 21:04)
---------------------------------------------
si nu imi va fi niciodata greu sa dau sfaturi ,,pentru priteni dar ca eti podrusca de alui sica mea tiam acordata si tie putin timp,,ca mie nu mie greu sa dau niste sfaturi,,asa ca intrebati daca ceva! smile

 
BaBy-BoomДата: Пятница, 30.03.2007, 21:28 | Сообщение # 20
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 139
Репутация: 2
Статус: Offline
Hmmm.... salut fetelor, vad ca numa eu pe aici, smile ca baiat, smile gg, si despre ce merge vorba ? !
 
mulata4ikaДата: Пятница, 30.03.2007, 21:32 | Сообщение # 21
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 41
Репутация: 2
Статус: Offline
citeste si vei vedea ,,zi si tu vreun sfat ca baeat trebu sa vezi si tu situatia numai ca cu kisori de baitel,,asa ca zine si noua ce gindesti smile
 
BaBy-BoomДата: Пятница, 30.03.2007, 21:34 | Сообщение # 22
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 139
Репутация: 2
Статус: Offline
nea, sa citesc toate comentariile sau doar 1 ? + nu seaman la totzi baietzeii oleaq is deosebit , si daca o sa va spun ceva ne to, sa nu va sperieti .. smile
 
BANDITKAДата: Пятница, 30.03.2007, 21:34 | Сообщение # 23
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 370
Репутация: 5
Статус: Offline
Baby-Boom da nu te temi?:)
 
BaBy-BoomДата: Пятница, 30.03.2007, 21:36 | Сообщение # 24
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 139
Репутация: 2
Статус: Offline
nici un pic, punetima la incercare ... :))
 
mulata4ikaДата: Пятница, 30.03.2007, 21:38 | Сообщение # 25
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 41
Репутация: 2
Статус: Offline
poti sa le citesti si pe toate ,,,nu te temi nu ne mai speriem daca am vrut sa vedem punctul tau de vedere atuci zii
nu te rusina smile
 
BaBy-BoomДата: Пятница, 30.03.2007, 21:41 | Сообщение # 26
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 139
Репутация: 2
Статус: Offline
Da ce se refera, la istoria de sus, ce pot sa spun, baietzii ... cum sa va explic... au asa o gindire ... stranie poate pentru cineva de inteles, doar ca ei nu inteleg multe in dragoste ... nu le place sa steie mult timp pe un loc, nu ne intelegeti gresit, doar ca asa e facut de la mama natura ....

si raspunsul pentru domnisoara de la mine e urmatorul : daca vrei ceva tare, daca vrei din suflet, daca simti ca e al tau, atunci incearca sa-l cuceresti.

Si zic asta din simplu motiv ca nimic in ziua de azi nu vine singur la om, ci fiecare trebuie sasi faca soarta singur.

Nu luati tot in cap, e doar parerea mea !

Добавлено (30.03.2007, 21:41)
---------------------------------------------
Nu imi este rusine sa spun ceva ... tot timpul imi expun parerea ... smile

Inceputul e bun nu ? smile

 
BANDITKAДата: Пятница, 30.03.2007, 21:42 | Сообщение # 27
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 370
Репутация: 5
Статус: Offline
Eeee... ce raspuns ... nota 10 !!=)) adaug raiting BaBy-Boom,
 
mulata4ikaДата: Пятница, 30.03.2007, 21:46 | Сообщение # 28
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 41
Репутация: 2
Статус: Offline
da e bun raspunsu,,foarte corect pina nu depui un efort nu se primeste nimik,,,10
 
BANDITKAДата: Пятница, 30.03.2007, 21:48 | Сообщение # 29
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 370
Репутация: 5
Статус: Offline
mulata4ika, uite kit ii de hrabrii baiatu ista...=)) nu se teme.. noi doua fete=))
 
BaBy-BoomДата: Пятница, 30.03.2007, 21:48 | Сообщение # 30
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 139
Репутация: 2
Статус: Offline
ei hai mersy ... doar ca inainte sa scriu mesaj, nu stiam ca o sa fiu notat :))

oricum e doar parerea mea ... si ramin la ea ..

 
Форум » Relatii » LoVe » Iubirea,iubirea...adika despre ea! (Iubirea)
  • Страница 2 из 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Поиск:

Copyright MyCorp © 2006

Бесплатный хостинг uCoz